Menu

Motel

Projekt ideowy motelu w którym zastosowano nowatorskie rozwiązania, pokoje hotelowe oraz miejsca parkingowe obok nich, zostały rozmieszczone na dwóch kondygnacjach. Pierwotną inspiracją do powstania bryły budynku była szafka skrytkowa stosowana np. w supermarketach. Człowiek jak i samochód są czymś co chowamy do takiej szafki/motelu na krótki czas – zwykle jedną noc. Ponieważ działka posiadała spadek cała główna bryła została nadwieszona nad stokiem a system pochylni zapewnia dostęp do poszczególnych kondygnacji budynku.
Powierzchnia użytkowa: 1250 m2
Projekt: 2006
Realizacja: –

Terminal Katowice Airport

Projekt koncepcyjny międzynarodowego terminalu na lotnisku w Pyrzowicach. Inspiracją powstania bryły budynku był samolot z papieru (origami), który każdemu nawet najmłodszym kojarzy się z lataniem.
Lokalizacja: Katowice – Pyrzowice
Powierzchnia użytkowa: 10000 m2
Projekt: 2010
Realizacja: –

Ostrowiecki Browar Kultury

Projekt konkursowy na Ostrowiecki Browar Kultury.
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Projekt: 2010
Realizacja: –

KPT Office

Projekt koncepcyjny budynku biurowego na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego.
Lokalizacja: Kraków
Powierzchnia użytkowa: 11000 m2
Projekt: 2008
Realizacja: –

Autosklo

Projekt koncepcyjny budynku warsztatowego w którym wykonywany jest montaż szyb samochodowych zlokalizowany w miejscowości Koszyce na Słowacji. Inwestor, firma Autosklo chciał aby budynek posiadał część warsztatową oraz biurową i był rozpoznawalną wizytówką firmy. Stąd pomysł aby wykorzystać pierwszą literę nazwy firmy wpisując ją w bryłę budynku. W ten sposób powstał ciekawy obiekt o nowoczesnym charakterze.
Lokalizacja: Koszyce – Słowacja
Inwestor: AUTOSKLO KOŠICE s.r.o.
Powierzchnia użytkowa: 210 m2
Projekt: 2010
Realizacja: –

MontoTras

Działka na której miał być zlokalizowany budynek znajduje się w Dąbrowie Górniczej przy głównej trasie Kraków-Olkusz-Katowice. Koncepcja zakładała powstanie obiektu składającego się z hali produkcyjnej oraz części biurowo-socjalnej.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Inwestor: MONTO-TRAS S.A.
Powierzchnia użytkowa: 2000 m2
Projekt: 2010
Realizacja: –